دانلود مجموعه آثار فلورانس اسکاول شین

کتابی که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد…

1382620456_4-asar-az-floren

فلورانس اسکاول شین
نویسنده‌ی آمریکایی ( ۱۸۷۱-۱۹۴۰ )

"فلورانس اسکاول شین" در ۲۴ سپتامبر سال ۱۸۷۱، از یک خانواده‌ی کهن "فیلادلفیایی" به دنیا آمد. او سالیان بسیار در مقام نقاش و متافیزیسین و سخنران، نامی پرآوازه داشت و با خدمت بزرگ شفا بخشیدن، هزاران تن از مردمان را در گشودن گره‌ها و از بین بردن دشواری‌های زندگی شان، یاری سترگ بود.
وی سالها در نیویورک، دانش الهی را تدریس می‌کرد. افراد بی‌شماری در کلاسهایش شرکت می‌جستند و از این راه، پیام معنویت را به بخش گسترده‌ای از مردم می‌رساند.
کتابهای او نه تنها در امریکا، بلکه در خارج از این کشور نیز پُر شمارگان بودند و با مهارتی بسیار، جای خود را در دور افتاده‌ترین دهکده‌ها یا دورترین شهرهای اروپایی و باور نکردنی‌ترین سرزمین‌های جهان باز می‌کردند.
بزرگترین راز کامیابی او این بود که همواره خودش بود: ساده و خودمانی و بی‌ریا و بذله‌گو. از این رو هزاران تن که نتوانسته بودند، از راه سنت‌های کهن‌تر یا حتی بلندپایه‌تر، پیام معنویت را دریابند- یا دست کم در آغاز راه، کششی به سمت کتابهای رایج الهیات، نداشتند- به او پناه می آوردند.
اگرچه فلورانس، بسیار معنوی و روحانی بود، معنویت و روحانیت او در پس برخورد ساده و آرام با موضوع [ =جستار ] مورد گفتگو پنهان می‌شد. وی، گرایش فنی و فرهنگستانی نداشت و با مثالهای آشنا و عملی و روزمره، آموزش می‌داد. فلورانس، پیش از آنکه آموزگار راستی شود، برای کتابها نقاشی می‌کرد. 
پرآوازه‌ترین کتاب او، با نام "چهار اثر از فلورانس اسکاول شین"، برگردان خانم گیتی خوشدل بوده و تاکنون، شصت بار به چاپ رسیده است. این کتاب، گنجینه‌‌ای از چهار اثر زیر است :
۱- بازی زندگی و راه این بازی
۲- گفتار تو، عصای معجزه‌گر تو است
۳- در مخفی کامیابی
۴- نفوذ گفتار

source:www.seemorgh.com


پیشنهاد می کنیم ...
webmaster ۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۲ بدون دیدگاه مشاهده : 703 تعداد بازدید

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)