تکنیکهای مانیه تیزم به خود

دانلود کتاب تکنیکهای مانیه تیزم به خود

 

این کتاب شاید شاهکاری باشد برای نفوذ شخصی و رسیدن به نیروی نامرئی شخصی.

از دید بعضی­ها، واقعیت مانیتیسم بشری تجربه­ای متقن و تأیید شده است. از دید عده­ای دیگر، در حد ایمان و اعتقادی ساده است؛ بسیاری نسبت به آن اظهار بی­ اطلاعی و برخی دیگر آن را به سادگی رد می­کنند.

با این وجود، این تشعشع ظریف و نیروی خارق­ العاده به طرزی مؤثر از تمام کسانی که در میان ما هستند، ساطع می­ شود. حتی یکی از افراد نوع بشر را نمی­یابید که روی اشخاصی که به نحوی با آنها در ارتباط است(آگاهانه یا ناآگاهانه) اثر نگذارد، بر افرادی که به نوعی در طرح­ها و ارتباطات شخصی او قرار دارند و حتی بر عواملی که فعالیت بطئی و کند اما مداوم آن­ها با شکل­گیری خواسته­ها و آرزوهای آنان هماهنگی دارد.

 

تکنیک های مانیه تیزم به خود

تأثیری نامرئی؛ قوی یا متزلزل؛ جذاب، دافع یا خنثی؛ سازنده یا مخرب که به هر حال از فعالیت روحی- روانی ما جدایی ناپذیر است؛ این نیروی نامرئی بدون انقطاع از تمامی افراد به بیرون ساطع می­شود.

تمامی افراد بشر باید از فواید این بحث که شناخت قوانین و مظاهر این نفوذ را به ما می­شناساند، مطلع باشند؛ مبحثی که هدایت این نیرو را با روشی مؤثر و هماهنگ امکان پذیر می­کند. این اطلاعات در کتاب حاضر پیش­روی خواننده گشوده شده است.

 تمامی نکات تئوری و عملی لازم را- به طریقی که برای همه قابل فهم و آن‌ها را در دستیابی به نتایج مفید رهنمون باشد- در این کتاب گردآوری  شده است.

مشخصات کتاب:

*نام کتاب:تکنیکهای مانیه تیزم به خود

*مولف:دکتر فولگیس

*نوع فایل:pdf و مالتی مدیا شده

*حجم فایل: ۱.۱۹ mb

*تعداد صفحه:۲۶۰ صفحه

*نوع خرید: دانلود

*قیمت:۴۵۰۰ تومان

پرداخت آنلاین و تحویل همان لحظه(دانلود)


پیشنهاد می کنیم ...
webmaster ۱۶ / ۰۳ / ۱۳۹۶ بدون دیدگاه مشاهده : 91 تعداد بازدید

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)